На Закарпатті продовжують масово горіти сміття й суха трава

Понад 30 гектарів спаленого сміття й сухої трави – такі наслідки пожеж в екосистемах, які трапилися протягом 8-9 серпня. Загалом на вихідних виникло 28 таких загорань. Традиційним «лідером» по кількості пожеж став Ужгородський район, де зафіксували 12 випадків. Сім пожеж було на Виноградівщині, п’ять – на Мукачівщині й по одному загоранню – у Хустському, Рахівському, Великоберезнянському та Берегівському районах.

Загалом із початку року суха рослинність на території Закарпатської області горіла 568 разів. Внаслідок цих пожеж у краї вигоріло майже 620 гектарів сухотрав’я. Це негативно впливає на довкілля, адже вогонь знищує родючий шар ґрунту. Крім того, їдкий дим від спалювання трави шкідливий для здоров’я людей.

Нерідко такі пожежі призводять до загорань розташованих поруч будівель, відключень ліній електропередач надвисокої напруги, а також пожеж у лісових масивах краю, у зв'язку з чим громадянам та державі  наносяться значні матеріальні та екологічні збитки, – повідомляє Управління  ДСНС України у Закарпатській області.

 

Додати новий коментар

Вміст цього поля є приватним і не буде показаний.
CAPTCHA
Питання для відсіювання автоматичного коментування.
Введіть відповідь на питання