На Закарпатті планують автоматизувати роботу 18 ЦНАПів

У ході 10-ї сесії облради крайові парламентарі розглянуть проект рішення «Про внесення змін до Програми розвитку малого і середнього  підприємництва в області на 2017 – 2018 роки».

Як зазначає автор документу - департамент економічного розвитку і торгівлі ОДА, метою проекту рішення є покращення ефективності і якості надання адміністративних послуг.

У заходах Програми передбачено: автоматизацію діяльності 18 центрів надання адміністративних послуг, поліпшення якості надання адміністративних послуг шляхом придбання 8 комп’ютерів та 13 інформаційних терміналів, включаючи підвищення рівня комфортності обслуговування суб’єктів звернення, їх повного та вичерпного інформування і консультування, запровадження новітніх інформаційних технологій, сучасних методів та засобів збирання, обробки, зберігання даних. Придбання спеціалізованого програмного забезпечення та обладнання для  13 ЦНАПів.

У переліку заходів йдеться про впровадження системи електронного документообігу в центрах надання адміністративних послуг; придбання комп'ютерів у комплекті (у тому числі ліцензійного програмного забезпечення) та оргтехніки; придбання інформаційних терміналів для центрів надання адміністративних послуг; придбання комп'ютерів, оргтехніки та серверного обладнання для створення регіональної Мережі центрів надання адміністративних послуг. Загалом на ці цілі у 2018 році необхідно виділити з обласного бюджету 750 тис грн, - йдеться у повідомленні прес-служби Закарпатської облради. 

Loading...

Додати новий коментар

Вміст цього поля є приватним і не буде показаний.
CAPTCHA
Питання для відсіювання автоматичного коментування.
Введіть відповідь на питання