На Закарпатті під час перевірок автобусів виявили порушення у 124 перевізників

Начальник відділу безпеки дорожнього руху Управління патрульної поліції Олександр Ковальчук поінформував про попередні результати масштабних перевірок перевезення пасажирів, дітей, вантажів тощо, які з другої декади липня за дорученням уряду проводяться поліцією, Укртрансбезпекою по всій Україні.

Лише на Закарпатті із 748 перевірених автобусів порушення виявлені у 124-х.

Перевізникам наголосили провести додаткову роз’яснювальну роботу з водіями для профілактики аварій, безпеки пасажирів. Особлива увага – дотриманню правил дорожнього руху, неприпустимості ігнорування дорожніх знаків, справності транспортних засобів.

Заступник начальника управління Укртрансбезпеки у Закарпатській області Сергій Кейс та командир батальйону Управління патрульної поліції Володимир Грубар зазначали, що типовими порушеннями є недотримання режиму праці та відпочинку, виїзд водіїв на маршрут без проходження медогляду, стоянка транспорту поза межами підприємств, блокування одних із двох дверей у салонах автобусів, розмови водіями мобільним телефоном під час руху, паління в салоні, некоректне спілкування з пасажирами тощо.

В.о Ужгородського міського голови Ігор Фартушок наголосив, що за щоденною рутиною часто притуплюється увага до профілактики ДТП, дотримання всіх вимог керування транспортом, тому перевізники повинні постійно акцентувати водіям: безпека повинна бути завжди і в усьому, аж до найменших дрібниць, на першому місці, - повідомляє прес-служба Ужгородської міської ради. 

 

Додати новий коментар

Вміст цього поля є приватним і не буде показаний.
CAPTCHA
Питання для відсіювання автоматичного коментування.
Введіть відповідь на питання