На Закарпатті обговорили алгоритм дій задля сприяння розвитку громад

На Закарпатті обговорили алгоритм дій задля сприяння розвитку громад

У вівторок, 6 серпня, в Ресурсному центрі Кольпінга відбулася Координаційна зустріч з обговорення підвищення компетентностей та розвитку громад Закарпатської області на основі потреб населення. 

У заході, організованому за сприяння радниці з питань ВПО Анжели Бабкіної, взяли участь представники Департаменту соцзахисту населення ОДА, Служби у справах дітей Закарпатської ОДА, голова Полянської ОТГ  та Перечинської ОТГ, Регіонального та Ужгородського центрів з надання БВПД , ГО «Закарпаття – Донбас» та ін.

Учасники зустрічі обговорили практичні аспекти впровадження наказу Міністерства соцполітики України від 14.06.2018 номер 890 "Про деякі питання діяльності об'єднання територіальної громади щодо соціальної підтримки населення та захисту прав дітей».

Зокрема, йшлося про доцільність створення мультидисциплінарної команди  з числа фахівців державних та громадських організацій для здійснення виїздів в ОТГ з метою захисту прав місцевих мешканців, внутрішніх переселенців, дітей, учасників АТО та бойових дій, а також інших вразливих категорій населення.

Як зазначила Анжела Бабкіна, наразі важливо створити карту потреб територіальних громад, яка б відображала реальні потреби місцевих мешканців у відповідних соціальних послугах.

Директор Ужгородського місцевого центру з надання БВПД Михайло Давиденко поінформував присутніх про діяльність центру та бюро правової допомоги, а також наголосив, що фахівці системи БПД на Закарпатті завжди готові надати фахову юридичну підтримку усім, хто її потребує. Фахівці  зазначили, що за безоплатною правовою допомогою слід звертатися до найближчих місцевих центрів та бюро правової допомоги в області,  або телефонувати за єдиним контакт-номером 0800213103 (цілодобово та безкоштовно зі стаціонарних та мобільних телефонів в Україні), інформують в Регіональному центрі з надання БВПД у Закарпатській області.

Додати новий коментар

Вміст цього поля є приватним і не буде показаний.
CAPTCHA
Питання для відсіювання автоматичного коментування.
Введіть відповідь на питання