На Закарпатті на кордоні наразі діють 19 пунктів пропуску

Про це йшлося сьогодні, 12 лютого, під час засідання постійної депутатської комісії з питань транскордонного співробітництва, розвитку туризму та рекреації.

Наголошувалось, що на сьогодні прикордонна інфраструктура нашого краю  включає  19  пунктів пропуску,  18 з яких - на державному кордоні з країнами Євросоюзу та один  пункт пропуску для повітряного сполучення в міжнародному аеропорту ,,Ужгород” .

Протягом минулого  року проводилась  робота з налагодження чіткої взаємодії Як позитивну складову у розвитку міжвідомчої взаємодії відзначено відкриття Спільного контактного пункту ,,Захонь”, що дозволило вивести об’єм та оперативність передачі інформації на новий якісний рівень.

Наразі на рівні центральних органів виконавчої влади опрацьовується питання запровадження спільного контролю на автодорожніх пунктах пропуску на українсько-словацькому та українсько-угорському державних кордонах та укладення відповідних міжурядових угод.

Тривають процеси нормативного врегулювання щодо необхідності запровадження пішохідного і велосипедного руху в пункті пропуску ,,Ужгород - Вишнє-Нємецьке”, можливості відкриття міжнародного пункту пропуску,,Уліч-Забрідь” та опрацювання Угоди між Кабінетом Міністрів України та Урядом Угорщини про контроль у спільних пунктах пропуску через кордон, - повідомляє прес-служба Закарпатської облради.

Loading...

Додати новий коментар

Вміст цього поля є приватним і не буде показаний.
CAPTCHA
Питання для відсіювання автоматичного коментування.
Введіть відповідь на питання