На Закарпатті на хабарі у 5 000 грн затримали податкового інспектора

На Закарпатті на хабарі у 5 000 грн затримали податкового інспектора

При отриманні 5 000 грн. неправомірної вигоди затримано податкового інспектора ГУ Міндоходів в Закарпатській області – хід досудового розслідування на контролі в прокуратури.

Вчора, 22 січня,  міліціонери  затримали  податкового інспектора ГУ Міндоходів в Закарпатській області.при отриманні 5 тис. грн. неправомірної вигоди

Встановлено, що вказану суму, посадовець вимагав та одержав від ужгородки, за сприяння у проведенні перевірки та видачу акту перевірки ДПІ м. Ужгород, для фізичної особи - підприємця, у зв’язку із закриттям підприємницької діяльності, після чого був викритий працівниками УСБУ в Закарпатській області.

Під час огляду місця події проведеного із застосування відеозйомки, вилучено предмет неправомірної вигоди, грошові кошти в розмірі 5000 гривень та змиви із рук.

Управлінням СБ України в Закарпатській області внесено відповідні  відомості до ЄРДР, та розпочато досудове розслідування кримінального правопорушення, передбаченого ч. 4 ст. 368 КК України (прийняття пропозиції, обіцянки або одержання неправомірної вигоди службовою особою).

Підозрюваного затримано у порядку ст. 208 КПК України.

Прокуратурою області забезпечено контроль за ходом досудового розслідування, - повідомляє прес-служба прокуратури Закарпатської області.

 

Довідка:

ч. 4 ст. 368 КК України - прийняття пропозиції, обіцянки або одержання неправомірної вигоди службовою особою, предметом якого була неправомірна вигода у великому розмірі або вчинене службовою особою, яка займає відповідальне становище, або за попередньою змовою групою осіб, або повторно, або поєднане з вимаганням неправомірної вигоди, - карається позбавленням волі на строк від п’яти до десяти років з позбавленням права обіймати певні посади чи займатися певною діяльністю на строк до трьох років та з конфіскацією майна.

 

 

Додати новий коментар

Вміст цього поля є приватним і не буде показаний.
CAPTCHA
Питання для відсіювання автоматичного коментування.
Введіть відповідь на питання