На Закарпатті на 20% зменшилась заготівля лісу

За словами начальника Закарпатського обласного управління лісового та мисливського господарства Валерія Мурги, за І квартал 2017 року «браконьєри» вирубали 786 куб.м., а у 2016 ця цифра сягнула аж 3869 куб.м.

«Цього року ми посилили систему протипожежноївідеофіксації в лісовихмасивах, облаштувавши камерами відеоспостереженнявїзд-виїзд у ліс. Окрім того, на період пожежонебезпечного періоду діє додаткове відеоспостереження за лісовими масивами в ДП «Ясінянське лісомисливське господарство» та ДП «Воловецьке лісове господарство», що суттєво знижує витрати на паливно-мастильні матеріали й дозволяє швидко ліквідувати вогнище. До того ж, для гасіння лісових пожеж в ДП «Берегівськелісовегосподарство» в наявностіспецавтомобіль ЗІЛ-131-цистерна, який завжди готовий бути задіяним на ліквідації лісових пожеж 13 лісопожежних модулівта 27 мотопомп»,- повідомив начальник Закарпатського ОУЛМГ ВалерійМурга.

Попри підвищення фінансових показників, лісівники зменшили заготівлю лісу на 20%, - йдеться у повідомленні прес-служби Закарпатського ОУЛМГ.

Loading...

Додати новий коментар

Вміст цього поля є приватним і не буде показаний.
CAPTCHA
Питання для відсіювання автоматичного коментування.
Введіть відповідь на питання
Loading...