На Закарпатті функціонує мобільний сервісний центр МВС

Для того щоб даний сервіс приїхав до вашого містечка вам необхідно звернутись до органів місцевого самоврядування з заявкою про те, що ви хочете отримати послугу в МСЦ МВС (далі – мобільний сервісний центр МВС).

Пересувний сервісний центр, оснащений сучасним обладнанням,  виїжджає за графіком у віддалені населені пункти Закарпаття та надає  громадянам найпопулярніші послуги сервісних центрів МВС: реєстрація та перереєстрація транспортних засобів, заміна посвідчення водія, видача міжнародного посвідчення водія, а також прийом запитів на отримання довідок про відсутність судимостей.

Наголошуємо на тому що нам необхідно отримати запит від органів місцевого самоврядування і тільки після цього ми приїдемо і надаватимемо послуги. Громадянам в свою чергу потрібно подати не менше десяти заявок до своїх органів місцевого самоврядування про те що вони хочуть здійснити певну операцію у МСЦ МВС. Якщо ви хочете щоб саме до вас приїхав МСЦ МВС, то з’явилась нагода скористатись даною послугою державного сервісу.

Переглянути графік курсування, часи прийому мобільних сервісних центрів МВС та інтерактивну карту маршрутів можна на сайті Головного сервісного центру МВС hsc.gov.ua у розділі «Мобільні СЦ», прес-служба РСЦ МВС в Закарпатськфій області

Додати новий коментар

Вміст цього поля є приватним і не буде показаний.
CAPTCHA
Питання для відсіювання автоматичного коментування.
Введіть відповідь на питання