На Закарпатті діятиме центр підтримки соціального підприємництва

В умовах обмеженого доступу до ресурсів, та збільшення в рази соціальних викликів на ринку праці, Закарпатський обласний центр зайнятості проводить постійну роботу з пошуку партнерів для об’єднання зусиль спрямованих на реалізацію завдань щодо працевлаштування незайнятих населення в тому числі соціально вразливих груп. Це в першу чергу демобілізовані учасники АТО, члени їх сімей та внутрішньо переміщені особи.

Спільна мета і стала передумовою підписання Договору про співпрацю між Закарпатським обласним центром зайнятості в особі директора Юрія Фущича та Громадською організацією «Моє Закарпаття» в особі голови правління Наталі Степанової.

Підписуючи договір Юрій Фущич сказав: «В арсеналі служби зайнятості є багато механізмів сприяння зайнятості громадян, починаючи від навчання та перенавчання відповідно до вимог ринку праці до підтримки підприємницької ініціативи шляхом виплати допомоги по безробіттю одноразово. Звичайно це не великі суми тому є необхідність у сприянні їхнього розвитку шляхом супроводу та підтримки».

Наталя Степанова розповіла про завдання, які ставить перед собою громадська організація та зазначила: «Громадська організація «Моє Закарпаття» стала переможцем Другого конкурсу малих грантів та упродовж 6 місяців 2017 року буде реалізовувати проект «Центр підтримки соціального підприємництва». Проект започатковується у місті Ужгороді за фінансової підтримки Європейського Союзу та адмініструється БО «Благодійний фонд «Центр громадських ініціатив». Центр підтримки соціального підприємництва буде працювати як майданчик для об’єднання ініціатив молодих людей, ветеранів АТО, людей з обмеженими можливостями та підтримки розвитку їхніх бізнес-проектів».

Соціальне підприємництво у сучасних реаліях спрямоване на прискорення позитивних соціальних змін, забезпечуючи задоволення базових людських потреб у оптимальний спосіб. Воно може і має бути ключовим фактором сталого розвитку не лише окремої місцевості, а й країни в цілому. Соціальне підприємництво характеризується такими головними рисами, як здатність підприємця отримувати прибуток, вирішуючи гострі соціальні проблеми у суспільстві, сприяючи не лише їх усуненню, але й якісно новому розвитку потенціалу населення.

Соціальне підприємництво – цікава тема для обговорення та привід для розвитку та впровадження в життя нового стандарту. Закарпатський обласний центр зайнятості виступає ініціатором проведення спільного круглого столу на тему: «Соціальне підприємництво – нова філософія бізнесу», який відбудеться у березні 2017 року. До діалогу запрошуються представники органів влади, громадських організацій, соціальні партнери та всі інші зацікавлені особи.

Контакти: Закарпатський обласний центр зайнятості, вул. Новака, 45, м. Ужгород, 88018, тел. (0312) 64-98-00, факс 64-98-25, E-mall: zakarpatocz@zocz.gov.ua.

Громадська організація «Моє Закарпаття»(Степанова Наталя Іванівна) +38 (095)0416817, E-mall: natasstepanova@gmail.com.

Loading...

Додати новий коментар

Вміст цього поля є приватним і не буде показаний.
CAPTCHA
Питання для відсіювання автоматичного коментування.
Введіть відповідь на питання
Loading...