Новини

На Закарпатті чоловік на три дні прив‘язав побиту дружину до ліжка 

Закарпатка три днів провела при‘язана до ліжка

Наприкінці літа мешканець Берегівщини побив свою жінку, а потім прив‘язав на декілька днів до ліжка, щоб вона не втекла. Згодом потерпіла вибралась з неволі та розповіла все правоохоронцям. Зараз підозрюваний постане перед судом.


Як повідомили у Закарпатській обласній прокуратурі, це трапилася на початку серпня цього року у с. Пийтерфолво. Чоловік у стані алкогольного сп’яніння почав сваритися на малолітнього сина через незадовільну поведінку. Конфлікт намагалася припинити мати дитини, яка вступилася за хлопчика, за що нападник вирішив її покарати. На зауваження дружини реагував агресивно та почав наносити їй побої, аж поки та не втратила свідомість. Навіть попри це обвинувачений не припинив протиправну поведінку, далі бив потерпілу та знущався.

Аби жінка не змогла повідомити про злочин правоохоронцям, нападник прив’язав її до ліжка та протягом трьох днів не випускав з помешкання. Згодом їй таки вдалося непомітно втекти.

За два тижні після події Виноградівський районний суд виніс чоловікові вирок за нанесення легких тілесних ушкоджень своїй дитині (ч. 1 ст. 125 КК України) та засудив до штрафу. Випадок трапився у вересні цього року. Наразі ж особі може загрожувати до 6 років ув’язнення.

Оперативні та перевірені новини – на нашому Telegram-каналі
 

Коментувати
Вміст цього поля є приватним і не буде доступний широкому загалу.