Новини

47-річний мешканець Закарпаття помер після укусу шершня

Шершень

У селі Сасово Виноградівського району після укусу шершня помер 47-річний чоловік. Випадок стався уночі із вівторка на середу, 13 вересня. Медики «швидкої» прибули на місце вже за шість хвилин після виклику, однак чоловік уже був мертвий. Причина смерті – алергічна реакція.


Про інцидент повідомив Закарпатський територіальний центр екстреної медичної допомоги. За даними медиків, родина потерпілого спочатку викликала сімейного лікаря, він ввів медикаменти і вже близько 10 хвилин проводив серцево-легеневу реанімацію, однак безуспішно.

Як повідомив фельдшер бригади № 804 Ярослав Годгазі, зі слів родичів, чоловік ніколи не скаржився на проблеми із здоров’ям. Будь-які алергічні прояви на укуси бджіл та ос не спостерігалися. Стан чоловіка стрімко погіршився коли шершень ужалив його у передпліччя, стало важко дихати. У таких випадках критично важливо негайно викликати «швидку. Остаточно причину смерті чоловіка встановить судово-медична експертиза.

Загалом, з початку літнього періоду медики закарпатської «швидкої» 82 рази виїжджали на через укуси комах. Це перший смертельний випадок за цей період.

Що робити при укусі комах читайте тут.

Оперативні та перевірені новини – на нашому Telegram-каналі

Коментувати
Вміст цього поля є приватним і не буде доступний широкому загалу.