На Воловеччині планують провести заліснення на площі 122 гектарів

Кожного року весняній лісокультурній кампанії у Воловецькому держлісгоспі передує копітка робота лісівників по створенню проектів майбутніх лісів, у яких на основі лісівничої науки до деталей пропрацьовано всі нюанси даної роботи. Як результат цього є розроблені лісничими кожного лісництва проекти лісових культур та природного поновлення.

Ці проекти ще раз перевіряє та остаточно затверджує до впровадження спеціальна комісія обласного управління лісового та мисливського господарства до складу якої входять  провідні лісівники та науковці. Ось і вчора, 22 лютого,  відповідальні працівники ДП «Воловецьке лісове господарство» захистили розроблені ними проектні документи.

Проектами на 2018 рік передбачено провести заліснення на площі 122.6 гектарів, які вийшли з-під суцільних вирубок попередніх років. З яких, 39.6 гектарів шляхом створення лісових культур та 82.4 гектарів – шляхом природного поновлення. У 2017 році відповідно було заліснено всього 211.6 гектарів, з них 83 гектарів лісових культур та 128.6 гектарів природного поновлення, - повідомляє прес-служба ЗОУЛМГ.                                                

Додати новий коментар

Вміст цього поля є приватним і не буде показаний.
CAPTCHA
Питання для відсіювання автоматичного коментування.
Введіть відповідь на питання