Новини

На Виноградівщині затримали кишенькового злодія

Ще на початку року до райвідділу міліції надійшла заява від мешканця міста Виноградів про те, що від нього невідома особа викрала мобільний телефон марки «Самсунг» та гаманець..


Працівники міліції встановили, що це кримінальне правопорушення скоїв 23-річний мешканець Берегова. Злодій викрадений телефон повернув, а от гроші, які були в гаманці, а це близько 900 гривень, потратив на власні потреби.

Слідчим відділом виноградівської міліції відкрито кримінальне провадження за ч.1 ст.185 Кримінального кодексу України (крадіжка). Триває досудове слідство, - повідомляє Оксана Кобзаренко, Виноградівський РВ УМВС. 

Автор: Yaryna
Новини інших ЗМІ
Коментувати
Вміст цього поля є приватним і не буде доступний широкому загалу.
CAPTCHA
Мета цього запитання — довести, що ви є реальним відвідувачем і запобігти автоматизованим розсиланням спаму.