На виконкомі трьом медичним закладам Ужгорода виділили 500 тисяч гривень

На виконкомі трьом медичним закладам Ужгорода виділили 500 тисяч гривень

Відповідно до переданої містом Чоп субвенції лікувальним установам Ужгорода сьогоднішні на засіданні виконкому міськради затвердили розподіл коштів між закладами на здійснення видатків місцевого бюджету на 2018 рік.

Оскільки наразі прийнято рішення сесії, яким передбачено фактичне виділення половини від раніше запланованих сум, при прийнятті рішення скориговано суми ужгородським закладам:

– центральній міській клінічній лікарні — 300 тис.грн.;
– міській дитячій клінічній лікарні – 50 тис. грн.;
– міському пологовому будинку – 150 тис. грн.

Головні лікарі цих закладів повинні забезпечити особистий контроль за госпіталізацією мешканців Чопа, як це передбачає договір між Ужгородською та Чопською міськими радами про передачу коштів медичної субвенції з державного бюджету місцевим бюджетам на надання послуг з охорони здоров'я населенню Чопа на 2018 рік. Госпіталізацію мешканців необхідно проводити в межах визначеного розподілу коштів. Рішенням наголошено, що госпіталізацію та лікування хворих, які не є мешканцями Ужгорода, належить проводити лише за умови наявності полісу добровільного медичного страхування або іншої форми повного відшкодування видатків на лікування, крім хворих, які потребують невідкладної медичної допомоги.

Керівники закладів повинні інформувати відділ охорони здоров'я міськради про використання коштів щомісяця до 10 числа, наступного за звітним.

Loading...

Додати новий коментар

Вміст цього поля є приватним і не буде показаний.
CAPTCHA
Питання для відсіювання автоматичного коментування.
Введіть відповідь на питання