На виборчих дільницях мукачівці намагалися отримати бюлетень за іноземним паспортом та посвідченням водія

У Мукачеві на ДВК 210682 ТВО №69 журналіст прес-клубу Еліна Савицька стала свідком випадку, коли один з виборців мав намір проголосувати за закордонним паспортом. Чоловік завітав до виборчої дільниці, яка розташована в приміщенні Гуманітарно-педагогічного коледжу за адресою вул. Я. Коменського, 59 біля 19-ї години. Він пред'явив членам ДВК свій закордонний паспорт і вимагав надати йому виборчій бюлетень. Та йому відмовили.

Чоловік відчайдушно сперечався з керівництвом ДВК, -- каже Еліна Савицька. -- Суперечка тривала з десять хвилин, гучна розмова привернула увагу інших виборців, а в цей час на дільниці перебувало більше тридцятилюдейЧоловік показував свій закордонний паспорт голові комісії та казав: “Хіба це не документ, чи що це для вас — папірець? Я шукав вдома та не можу знайти свій внутрішній паспорт, я хочу проголосувати по закордонному. Дайте мені бюлетень!”

Натомість члени комісії цитували йому статтю закону. Тае чоловік далі сперечався.

Ми повинні дотримуватися вимог виборчого законодавства. А там чітко прописано, для того щоб отримати в члена дільничної комісії виборчий бюлетень, потрібно надати документ, що підтверджує особу та громадянство України, -- каже голова ДВК Олена Попадинець. --Зокремапаспорт громадянина України у вигляді книжечки або ID-карти, чи тимчасове посвідчення громадянина України для тих, хто нещодавно прийняв громадянство України. Також можна проголосувати за військовим квитком але це право -- винятково для військовослужбовців строкової служби. На нашій дільниці, де зареєстровано 2246 виборців це вже четвертий випадок”.

А один з виборців прийшов на дільницю з водійськими правами замість паспорту.

Додати новий коментар

Вміст цього поля є приватним і не буде показаний.
CAPTCHA
Питання для відсіювання автоматичного коментування.
Введіть відповідь на питання