Новини

На Ужгородщині попрощаються з полеглим поліцейським Владиславом Симковичем

Полеглий сержант поліції Владислав Симкович

У пʼятницю, 23 січня, на Ужгородщині в останню дорогу проведуть полеглого сержанта поліції Владислава Симковича. Захисник загинув під час виконання бойового завдання на Донеччині наприкінці грудня 2025 року.


Як повідомили у Турʼє-Реметівській сільській раді, траурний кортеж вирушить від ресторану «Перечин» об 11:00. Мешканців громади закликають зустріти захисника живим коридором та віддати йому шану.

Чин похорону розпочнеться о 12-й годині у рідному селі Мокра біля будинку 81.

Владислав Симкович поліг 29 грудня 2025 року під час виконання бойового завдання біля населеного пункту Іллінівка Краматорського району Донецької області, віддавши життя за свободу і незалежність України. 

Вічна памʼять і шана Герою.

Редакція
Новини інших ЗМІ
Коментувати
Вміст цього поля є приватним і не буде доступний широкому загалу.
CAPTCHA
Мета цього запитання — довести, що ви є реальним відвідувачем і запобігти автоматизованим розсиланням спаму.