На Тячівщині держлісгосп тимчасово призупиняє вирубку дубів

На території лісових масивів ДП "Тячівське ЛГ" тимчасово призупиняється заготівля і продаж деревини породи дуб.

Реалізація даного рішення сприятиме збереженню природних цінностей європейського значення, зокрема лісів Тячівщини, в рамках виконання вимог Рамкової конвенції про охорону та сталий розвиток Карпат та виходячи з вимог громадськомсті-жителів Тячівського району.

Адміністрація лісгоспу наголошує, що згідно з рішенням у лісовому фонді буде призупинено заготівлю та реалізацію лісопродукції та звертається до лісозаготівельників та деревообробників, що закуплена необроблена деревина згідно аукціонних договорів у ІІ кварталі буде реалізована їм з ділянок які вже відведені і розпочаті.

Однак надалі лісозаготівля поки що не відбуватиметься.
В рамках аукціонних торгів за 2017 рік лісове господарство реалізувало 1000 куб.м. Дубової Деревини з них техсировини 750 куб. м. та 250 куб. м. пиловника, а також 1035 куб.м. дров'яної деревини для потреб населення.

При цьому керівництво Тячівського лісгоспу наголошує, що працівники державної лісової охорони посилено працюватиметуть задля унемовживлювання проявів лісопорушень на території лісових масивів та звертається до громадян при прояві лісопорушень викликати працівників державної лісової охорони та поліцію, - повідомляє прес-служба Закарпатського ОУЛМГ.

Loading...

Додати новий коментар

Вміст цього поля є приватним і не буде показаний.
CAPTCHA
Питання для відсіювання автоматичного коментування.
Введіть відповідь на питання