На ремонт «Юності» Закарпатська облрада виділила 1,4 млн грн

На ремонт «Юності» Закарпатська облрада виділила 1,4 млн грн

Наразі триває завершальний етап реконструкції першого залу спорткомплексу, на яку виділено понад 1,4 млн.грн. Ще 300 тисяч піде на закупку спортивного інвентарю у цьому році.

До слова, вже 30 років у цьому спортзалі нічого не оновлювалося і не здійснювався бодай якийсь ремонт. Нині тут повністю замінено покриття підлоги на більш якісне та олімпійського рівня. Це, в свою чергу, дає змогу в найближчий час сертифікувати зал для прийняття міжнародних змагань європейського рівня.

Також у залі пофарбовано стіни, влаштовано енергоощадне освітлення, відремонтовано покрівлю над великим залом, яка роками протікала у дощ і пошкоджувала дерев’яну підлогу. Для цього з обласного бюджету торік виділено півтора мільйона гривень. А в цьому році – ще 300 тис.грн. для закупки необхідного інвентаря: сучасні ворота для гандболу, стійки для волейболу та переносні стійки для бадмінтону, мультифункціональне табло та спецтехніку для прибирання залу.

«В принципі я задоволений проведеним комплексом робіт, - зазначив голова Закарпастької облради Михайло Рівіс, додавши: - Але в оновленому залі вкрай важливе свіже повітря, яке можливе при наявності відповідної системи повітрообміну. Звісно, для цього потрібна значна сума коштів, тому ми звернулися до Державного фонду регіонального розвитку виділити 10 млн.грн для сучасної системи опалення, вентиляції та кондиціювання у спорткомплексі «Юність». Перший транш – 5 мільйонів чекаємо в цьому році», - повідомляє прес-служба Закарпатської облради.

Loading...

Додати новий коментар

Вміст цього поля є приватним і не буде показаний.
CAPTCHA
Питання для відсіювання автоматичного коментування.
Введіть відповідь на питання