Новини

На ПП “Дякове” митники виявили “Mercedes” нашпигований цигарками

Вилучені сьогодні цигарки на ПП "Дяково"

Сьогодні, 13 травня, на митному посту «Дякове» закарпатським митникам довелось практично розібрати салон «Mercedes Benz ML320», який вщент був наповнений безакцизними тютюновими виробами. Про це інформує пресслужба Закарпатської митниці. 


Як йдеться в повідомленні відомства, на даний момент вже вийняли 972 пачок сигарет марок «Compliment violet», «Compliment blue». Вони заздалегідь були приховані у тайниках авто. Зокрема, в порожнині двох порогів та лівому підсилювачу заднього крила.

“Щоб непомітно перемістити тютюнові вироби через кордон, житель Закарпаття вправно скерував сій позашляховик у спрощену смугу митного контролю – «зелений коридор». Своїми діями він засвідчував, що дотримується вимог митного законодавства і не переміщує приховані товари”, - коментують у митниці. 

сховок із сигаретами

Однак, ретельна перевірка салону автомобіля вказала на кілька тайників, «нашпигованих» сигаретами.

Наразі триває огляд всього транспортного засобу із залученням кінологічної команди щодо наявності можливих інших тайників. Але вже за виявленим фактом порушення на українця чекають не лише штрафні санкції, а й можлива конфіскація автомобіля.

Більш детальна інформація - після завершення перевірки та документування порушення митних правил.

Оператитивні та перевірені новини – на нашому Telegram-каналі.
 

Коментувати
Вміст цього поля є приватним і не буде доступний широкому загалу.