В Ужгороді у мікрорайони Горяни на пожежі у дачному будинку знайшли тіло чоловіка. Вогонь знищив будівлю на площі 4 кв. м.
Як повідомили у пресслужбі ДСНС Закарпаття, виклик про пожежу у дачному будинку на вулиці Гуцульській у мікрорайоні Горяни надійшов рятувальникам у четвер, 18 грудня, близько 11:55.
«Під час пожежі виявлено тіло чоловіка. Особу загиблого встановлюють, – поінформували у ДСНС. – Вогнем знищено будинок на площі 4 кв. м». Наразі з’ясовують причину загоряння та суму завданих збитків.
Як пізніше поінформували рятувальники, будівля розташована на пагорбі серед лісу, тому місцеві мешканці помітили займання лише тоді, коли вогонь майже повністю охопив споруду. «Через відсутність під’їзду до осередку пожежі рятувальникам довелося прокладати рукавні лінії та здійснювати забір води з ями, наповненої дощовою водою, – додали у ДСНС. – Пожежу вдалося локалізувати о 12:40, а вже через п’ять хвилин — повністю ліквідувати на площі 4 кв. м».

