Новини

На площі Петефі в Ужгороді дитина провалилась у яму. Відповідь мера обурила користувачів соцмереж

У неділю, 9 серпня, на площі Петефі у яму провалилась дитина. Про це у мережі Фейсбук повідомила мама хлопчика Оля Вовкова.«Увага! Сьогодні, гуляючи по Петефі, моя дитина провалилась в яму. Що я переживала в ці секунди... не передати словами. Поліція приїхала, дані взяли. Дівчата, що робити мені, щоб це не минуло просто так?», – написала мати постраждалої дитини.

 

Нагадаємо, що ремонт цієї площі розпочали ще 2016 року, з міського бюджету на ремонтні роботи вже використано майже 100 мільйонів гривень, зібраних з податків городян. Та й досі площа не приведена до ладу. Обійшлося лише забоями, стресом та переляканою мамою. За час, відколи площу Петефі розпочали ремонтувати- це не перший випадок. В минуломі році у відкритий люк потрапила літня жінка. У Фейсбуці користувачка ‎Вікторія Деденок тоді написала: «Дорогі ужгородці, будьте обережні, коли ходите центром міста. Відкриті люки накриті, часом, гнилими дошками... Літня жінка на моїх очах провалилася у люк. З жінкою все добре, їй допомогли вибратися перехожі, і вона пішла далі», – йдеться у дописі до відповідного фото.

 Користувачі соцмережі активно обговорюють подію. Більшість нарікають на бездіяльність влади, через яку ремонтні роботи у середмісті закарпатської столиці затягнулися на роки і кінця-краю їм не видно. Є й такі, хто виправдовує чиновників і міського голову. Мовляв, дивитися потрібно під ноги і за своїми дітьми…

 Прокоментував подію і мер міста Богдан Андріїв: «Це вентиляційна решітка. Напередодні хтось її вкрав, департамент міського господарства звернувся до правоохоронців. Просимо бути обережними в місцях, де тривають ремонтні роботи!».

Така відповідь міського голови в соцмережі  користувачів не задовольнила і вони почали обурюватися: «ви ж самі і вкрали кошти, які повинні були йти на ремонт», «скільки ще років ходити по центральній площі і боятися впасти в яму?!» Чи не для цього і є міська влада, відповідні комунальні служби, аби попереджати такі випадки, ставити огорожу, лагодити поломки.

Коментувати
Вміст цього поля є приватним і не буде доступний широкому загалу.