На площі Народній в Ужгороді 54 дерева прикрасили писанками.ФОТО

На площі Народній в Ужгороді 54 дерева прикрасили писанками.ФОТО

Площу перед Закарпатською облдержадміністрацією напередодні Великодніх свят заповнили 54 дерева, прикрашені писанками та великодніми композиціями. У неділю, 28 квітня, відбудеться офіційне відкриття обласного фестивалю-конкурсу «Воскресни, писанко!».

Писанкові дерева представляють навчальні заклади усіх районів Закарпатської області. Матеріали для виготовлення прикрас – різні. На Народній красуються традиційні крашанки, дряпанки, а також писанки з бісеру та паперу. Досить багато великодніх композицій із курчатами і зайцями, велика кількість ляльок-мотанок і пташок.

Кожне дерево по-своєму цікаве та оригінальне. Хтось «маскував» своє коване деревце під сакуру, хтось – під вербу, однак визначити, котре гарніше, майже неможливо.

Писанок на Народній – величезна кількість. Хоч фестиваль-конкурс ще офіційно не відкрили, відвідувачів уже дуже багато. Завтра, на Вербну неділю,  очікується ще більше. Наразі писанкові дерева бережуть міліціонери. 

Фото Ані Семенюк

Більше світлин - у розділі "Фоторепортаж"

Loading...
Зображення користувача макс.

ага! крута акція! а нічого що з вчителів зібрали гроші в сумі по 2000 грн. за одне коване "деревце", яке нафіг нікому не треба було крім губернатора і його чєляді!!! це 54 кованих конструкцій х 2000 грн. = 10 800 грн. прибутку!!! цікаво, хто отримав відкат?
шкода вчителів, які з своїх мізерних зарплат скидувались на цей непотріб.

Зображення користувача Гість.

А це вже дуже сумно, якщо це дійсно так(((( Знову здирають з люду останні копійки (( Ех (((

Зображення користувача Гість.

Аж дух захватує від тих писанкових дерев)))!!!!

Додати новий коментар

Вміст цього поля є приватним і не буде показаний.
CAPTCHA
Питання для відсіювання автоматичного коментування.
Введіть відповідь на питання