На Перечинщині жінка, аби не віддавати борг заявила у поліцію про крадіжку

Щоб не віддавати борг жінка заявила в поліцію про пограбування – тепер за неправдиве повідомлення про скоєння злочину їй загрожує до 5 років позбавлення волі.

Перечинським відділом Ужгородської місцевої прокуратури скеровано до суду обвинувальний акт у кримінальному провадженні за фактом вчинення кримінального правопорушення за ч.2 ст.383 КК України – завідомо неправдиве повідомлення слідчому та органу досудового розслідування про вчинення злочину, поєднане з обвинуваченням особи в тяжкому злочині.

У ході досудового розслідування встановлено, у вересні минулого року, мешканка Перечинського району, надала завідомо неправдиве повідомлення слідчому та органу досудового розслідування про вчинення стосовно неї злочину.

Зокрема, остання зателефонувала на гарячу лінію «102», та повідомила про те, що група невідомих осіб погрожуючи їй ножем та відібрали в неї грошові кошти, тобто про вчинення відносно неї розбійного нападу.

По приїзду слідчо-оперативної групи на місце події, остання, будучи попередженою про кримінальну відповідальність згідно зі ст. 383 КК України, подала слідчому заяву, яку було занесено до відповідного протоколу.
У подальшому, в ході слідства встановлено, що жінка подала вказану неправдиву заяву через боргові зобов’язання.

Наразі судовий розгляд триває. Підозрюваній загрожує покарання у вигляді позбавлення волі на строк від двох до п'яти рокі, - повідомляє прес-служба прокуратури Закарпатської області

 

Додати новий коментар

Вміст цього поля є приватним і не буде показаний.
CAPTCHA
Питання для відсіювання автоматичного коментування.
Введіть відповідь на питання