На оздоровлення дітей переселенців і учасників АТО виділили 172 мільйони

Крайові парламентарі внесли зміни до програми оздоровлення та відпочинку дітей і розвитку мережі дитячих закладів оздоровлення та відпочинку на 2014 – 2017 роки.


Відповідно до чинного законодавства України , розпорядчих документів вищих державних органів влади з метою належної організації оздоровлення та відпочинку дітей із сімей, які переміщуються з тимчасово окупованих територій або районів проведення антитерористичної операції, дітей, батьки яких загинули, постраждали або беруть участь в антитерористичній операції, дітей із постраждалих районів Донецької та Луганської областей внесено зміни до розділу згаданої Програми в частині „Обсяги та джерела фінансування”: „Орієнтовний загальний обсяг фінансування Програми становить 172 881,9 тис. гривень., у тому числі за рахунок коштів обласного бюджету – 32 069,2 тис. гривень, за рахунок коштів інших місцевих бюджетів – 98 427,3 тис. гривень та з інших джерел фінансування – 42 385,4 тис. гривень.”

Прийняття такого рішення обласної ради передбачає належну організацію оздоровлення та відпочинку дітей із сімей, які переміщуються з тимчасово окупованих територій або районів проведення антитерористичної операції, дітей, батьки яких загинули, постраждали або беруть участь в антитерористичній операції, дітей із постраждалих районів Донецької та Луганської областей,- пише прес-служба облради. 

Додати новий коментар

Вміст цього поля є приватним і не буде показаний.
CAPTCHA
Питання для відсіювання автоматичного коментування.
Введіть відповідь на питання