На Мукачівському вокзалі висить підробка Шолтеса, - Москаль

На Мукачівському вокзалі висить підробка Шолтеса, - Москаль

Народний депутат України Геннадій Москаль заявив, що «на Мукачівському залізничному вокзалі вже вісім років висить дешева підробка картини Шолтеса, і нікому до цього діла немає”. 

У 1970-ті роки Мукачівський залізничний вокзал на замовлення залізниці прикрасили картинами відомих закарпатських художників. Дві картини розмірами 3,5 на1 метранаписали Золтан Шолтес і Федір Манайло. Вони були взяті на облік Картинною галереєю, як роботи, що мають музейну цінність.

«Картини провисіли до ремонту вокзалу, який проводився в 2003 – 2004 роках, – повідомляє народний депутат Геннадій Москаль. – Під час ремонту їх зняли, а назад замість картини Шолтеса повісили дешеву підробку. Мені стало відомо про це від сина Золтана Шолтеса, ужгородського художника Степана Шолтеса. Сам він виявив підробку випадково під час відвідин вокзалу.

Ще кілька картин інших художників просто зникли. Факт крадіжки й підміни художніх робіт, до якого, ймовірно, причетне керівництво вокзалу, відомий мистецтвознавцям, однак жодної реакції на нього з боку правоохоронних органів немає»

Геннадій Москаль направив депутатське звернення транспортному прокурору Закарпатської області Ігорю Сехіну з проханням розслідувати факт крадіжки й підміни картин і притягнути винних до відповідальності.

Loading...
Зображення користувача Патріот.

Чи не здається Вам пане великий депутат Маскаль, що за роки вашого великого депутатства і боротьби за незалежну Україну Ви повністю втратили здоровий глузд. Ті хто уважно слідкує за висловлюваннями українських політиків, а зараз мова йде про Вас можуть замітити , що окрім банального популізму з Вашого боку на адресу опонентів у Вас немає жодних фактів, ба більше шкода що в Україні немає статті за наклеп . Гадаю Ви би понесли відповідальність перші. Доречі на посадах у правоохоронних структурах ви краще виконували свої обовязки аніж обовязки народного депутата. Я особисто дуже проти теперішнього режиму в Україні який очолює зек Янукович, але разом з тим сподіваюся що український народ в парламент небуде більше обирати таку тирсу як Ви.

Додати новий коментар

Вміст цього поля є приватним і не буде показаний.
CAPTCHA
Питання для відсіювання автоматичного коментування.
Введіть відповідь на питання
Loading...