На міжнародному форумі в Івано-Франківську обговорили інвестиції Карпатського регіону

24 червня в Івано-Франківську відбувся Міжнародний інвестиційний форум “Інвестиції в Карпатський регіон”, в якому взяли участь представники органів місцевої влади, наукових та підприємницьких кіл та потенційні інвестори України, Румуниї та Польші.

Організаторами Форуму виступили Асоціація економічного розвитку Івано-Франківщини, Департамент міжнародного співробітництва, євроінтеграції та розвитку туристичної інфраструктури Івано-Франківської ОДА та Центр розвитку малого та середнього бізнесу Марамуреського повіту (Румунія). Форум відбувся в рамках проекту «Просування інвестиційних можливостей і співпраці між малими та середніми підприємствами через розвиток транскордонних зв'язків у Карпатському регіоні» Програми прикордонного співробітництва ЄІСП Угорщина-Словаччина-Румунія-Україна 2007-2013.
Головна мета проведення Форуму – налагодження нових ділових зв’язків, пошук інвесторів та залучення інвестицій шляхом проведення переговорів та здійснення презентацій інвестиційних проектів (пропозицій) малих та середніх підприємств Івано-Франківської області й повіту Марамуреш (Румунія).

В рамках роботи Форуму було представлено інвестиційний потенціал, реалізовані та потенційні проекти Івано-Франківської області та повіту Марамуреш (Румунія).

Зокрема, Любов Смирнова (заступник директора Івано-Франківського регіонального центру з інвестицій та розвитку) в своєму виступі закцентувала увагу на високих рейтиногових позиціях області, зокрема в 2014 р. за версією Forbes Україна в рейтингу найкращих українських міст для бізнесу з населенням понад 200 тис. осіб (загалом 25 міст), м. Івано-Франківськ посіло 9 місце та коротко охарактеризувала інвестиційний потенціал області, зокрема мережі індустріальних парків. Окремо Наталія Головата (представник Долинської міської ради) представила інвестиційний потенціал Індустріального парку “Долина”, який першим був включений до Реєстру індустріальних парків України та найближчим часом має стати місцем розташування нових високотехнологічних виробництв.

Інвестиційний потенціал повіту Марамуреш (Румунія) представили Манта Разван (консультант відділу просування проектів розвитку Марамуреської повітової ради), Міхалі Мірел (заступник директора Центру розвитку малого та середнього бізнесу Марамуреського повіту) та інші. Зокрема було окреслено перспективи створення індустріальних парків на території Бая-Маре (Parc eco industial SEPA Baja Mare площею 55 га та Parc industrial zona SUD площею 1000 га).

Учасники форуму отримали інформаційні матеріали щодо аналізу та оцінки інвестиційного середовища Карпатського регіону, кращих практик залученння інвестицій, інвестиційних пропозицій підприємств Івано-Франківської області та повіту Марамуреш в друкованому й електронному вигляді.
Також учасники Форуму відвідали найкращі інвестиційні об’єкти Івано-Франківської області – ТОВ “Електролюкс Україна” та ВО “Карпати”.
Від Закарпаття участь у Форумі взяли Єгорова Ольга (старший науковий співробітник Регіонального філіалу НІСД в м. Ужгороді), Маріна Юрій та Опріс Георгій (с. Солотвино).

Додати новий коментар

Вміст цього поля є приватним і не буде показаний.
CAPTCHA
Питання для відсіювання автоматичного коментування.
Введіть відповідь на питання