Новини

На кордоні з Угорщиною у мікроавтобусі виявили 25 незадекларованих коробок одягу і взуття

На КПП «Тиса», що на українсько-угорському кордоні, затримали українця, що повертався з Італії на мікроавтобусі «Volkswagen LT» з польською реєстрацією. Проходив митний контроль «червоним коридором».

Працівники Закарпатської митниці ДФС запропонували громадянину заповнити митну декларацію, в якій він вказав свої паспортні дані,  відомості про транспортний засіб та наявність у нього багажу в кількості сімнадцяти місць, а саме: особисті речі, вино в кількості чотирьох ящиків, одяг новий в кількості семи упаковок, матрац бувший у використанні, взуття стокове у кількості семи-десяти пар, а також кермо бувше у використанні.

При усному опитуванні він підтвердив відомості, вказані у митній декларації, та заперечив наявність будь-яких інших товарів, в тому числі таких, переміщення яких через митний кордон України заборонено або обмежено.

Митний контроль автомобільних транспортних засобів і товарів здійснюється виключно митними органами відповідно до законодавства, вибірково, у формах та обсязі, що визначені на підставі результатів системи управління ризиками.

В ході митного контролю транспортного засобу та речей громадянина України працівники митниці крім заявлених товарів виявили 123 пари нового чоловічого взуття торгівельної марки «Baldinini» різних розмірів та моделей невідомого виробництва, 63 нові спортивні куртки в асортименті торгівельної марки «Adidas Terrex» різних розмірів та моделей невідомого виробництва, а також 17 нових спортивних кофт в асортименті торгівельної марки «Adidas Terrex» різних розмірів та моделей невідомого виробництва.

Товар знаходився у 25 картонних коробках, які розміщувались у вантажному відсіку та салоні мікроавтобуса. Доступ до виявленого товару нічим не ускладнювався.

Вартість вилученого товару потребує додаткової оцінки із залученням спеціаліста-експерта.

Зазначені дії громадянина мають ознаки порушення митних правил, передбаченого статтею 472 Митного кодексу України.

Наразі складено протокол про порушення митних правил, спортивні кофтини, куртки та взуття вилучено, - повідомляє ДФС у Закарпатській області.

Коментувати
Вміст цього поля є приватним і не буде доступний широкому загалу.