На Іршавщині вода підтопила сільськогосподарські угіддя

На  Іршавщині вода підтопила сільськогосподарські угіддя

У Виноградівському та Іршавському районах рятувальники поблизу річок укладають мішки з піском щоб запобігти переливу води. Між річками Боржава та Іршавка підтопило сільськогосподарські угіддя. Наразі підтоплень дворогосподарств та будинків не зафіксовано.

Для недопущення можливого переливу води через водовідвідний канал між населеними пунктами Великі Ком’яти Виноградівського району та с. Заріччя, що на Іршавщині, вчора, 1 квітня, проводилося укладання мішків з піском. Від рятувальної служби області на місці працювало 20 чоловік особового складу та один автомобіль високої прохідності. 

У селі Вільхівка Іршавського району  річка Боржава також вийшла на заплаву (товщина водного шару становила близько 20-25 см.). До переливу через дамбу в межах цього населеного пункту залишається 1,5 м. За межами Вільхівки (в понижених місцях) річка Боржава вийшла на заплаву.

Вихід води на заплаву також  зафіксовано  між м. Іршава та с. Сільце, а також у понижених місцях с. Заріччя. Підтоплення дворогосподарств не виявлено. В селі Кам’янське (канал 2-3) рівень води знаходиться в берегах. Але відбулось підтоплення сільськогосподарських угідь  в понижених місцях між річками Боржава та Іршавка. Всі інші річки знаходилися в берегах. Наразі, на території району опади відсутні. Спостерігається спад рівнів води в річках.

 Ситуація щодо можливого ускладнення весняного водопілля перебуває  на постійному контролі керівництва оперативно-рятувальної служби Закарпаття, – повідомили в Управлінні ДСНС у Закарпатській області.  

Додати новий коментар

Вміст цього поля є приватним і не буде показаний.
CAPTCHA
Питання для відсіювання автоматичного коментування.
Введіть відповідь на питання