На фестивалі «Божоле 2011» діятиме система «народного контролю»

Як і в попередні роки, на п’ятому фестивалі «Божоле» діятиме система «народного контролю».

Традиційно кожен відвідувач за 50 гривень зможе придбати фірмовий бокал із логотипом фесту й отримає при цьому спеціальну картку. Це роблять для популяризації культури споживання вина зі скляних, а не з пластикових стаканів. Виробнику найкращого вина учасник віддає свою картку, отримавши за це літр обраного вина. Переможець отримає диплом найкращого виробника молодого вина, медаль та сюрприз від організаторів. Цього року частина бокалів бронюватимуть туроператорами наперед, щоб вистачило усім гостям фесту, повідомили із «Закарпатської Правди».
На 5 фестивалі молодого вина будуть представлені виключно вина врожаю 2011 року. Придбати вина можна буде за демпінговою ціною від 40 гривень за літр.
Місце проведення «Закарпатського Божоле» цьогоріч буде особливим – старі винні підвали Ракоці, датовані 1781 роком, що у самому центрі Ужгорода. Довжина льоху – 70 метрів, кількість місць обмежена. Голова Спілки приватних виноградарів та виноробів Закарпаття Олександр Ковач попросив усіх, хто хоче представити власне вино на фестивалі, звернутися до нього або у дегустаційний зал «Шардоне» та зареєструватися на участь до 15 листопада, а з приводу торгівлі супутніми товарами – до відділу торгівлі Ужгородської РДА.
На святі, окрім вина, можна буде придбати доброньську паприку, селиський сир, шашлики та сосиски. Гостей фестивалю розважатимуть Закарпатські артисти, фольклорні колективи, зокрема гурт «Рокаш» з тематичним гімном «Вінко червеноє», – запевнив відповідальний за розважальну програму, представник творчого об’єднання «Но позерай» Олександр Мерявчик.
V фестиваль молодого вина «Божоле 2011» пройде 19–20 листопада в Ужгороді. Його організовують Ужгородська районна держадміністрація та Спілка приватних виноградарів та виноробів Закарпаття.
Loading...

Додати новий коментар

Вміст цього поля є приватним і не буде показаний.
CAPTCHA
Питання для відсіювання автоматичного коментування.
Введіть відповідь на питання