Новини

На будівництво Берегівської райлікарні втитратять близько 136 мільйонів гривень

Про це йшлося під час огляду ходу робіт у медзакладі у рамках робочої поїздки керівництва області на Берегівщину.


Як повідомляє Управління інформаційного забезпечення Закарпатської облради, будівництво цієї лікарні було розпочато ще у 1988 році угорською підрядною організацією за міжурядовим контрактом СРСР та Угорщини.

Будівництво цієї лікарні було розпочато ще у 1988 році угорською підрядною організацією за міжурядовим контрактом СРСР та Угорщини.

Споруда, про яку йдеться, наразі є на балансі Управління капітального будівництва (УКБ) Закарпатської ОДА. 

За інформацією УКБ, до 2021 року лікарня будувалася повільними темпами через нестабільне фінансування, багаторазове коригування проектно-кошторисної документації та зміну підрядних організацій.

 У першому кварталі 2021 року проектна документація була відкоригована з урахуванням вимог чинного законодавства України та Державних будівельних норм та правил, пройшла експертизу та затверджена в установленому законодавством порядку кошторисною вартістю залишків робіт у сумі 155 746,531 тис. грн.

У серпні 2021 року за результатами публічної закупівлі був заключений договір з переможцем, який запропонував найнижчу ціну на виконання будівельних робіт по об’єкту «Районна лікарня м. Берегово - будівництво», а саме з ТОВ «Будівельна компанія «АДАМАНТ» на загальну суму 135 966,562 тис. грн. з терміном виконання робіт до 01 квітня 2022 року., в т. ч.: на 2021 рік – 70 500,00 тис. грн., з них виконано будівельних робіт на суму 69 649,725 тис. грн. 

Державні кошти, що передбачалися на 2021 рік, були освоєні в повному обсязі.

У 2022 році планується закінчити будівництво, здійснивши ряд робіт. Зокрема - провести зовнішні електромонтажні роботи, встановити

пожежну сигналізацію та систему пожежогасіння, завершити внутрішні роботи, монтаж обладнання лікувального газопостачання, монтаж ліфтів, здійснити

пусконалагоджувальні роботи, провести

благоустрій та озеленення території, встановити малі архітектурні форми,

придбати меблі, медичне обладнання, устаткування, ввести  об’єкт в експлуатацію та передати його на баланс забудовнику.

У новозбудованих приміщеннях планується розмістити відділення лікарні, що розташовані наразі у хірургічному корпусі Берегівської ЦРЛ. За словами керівництва медзакладу, цей корпус є пам’яткою архітектури 1936 року. 

 

 

Коментувати
Вміст цього поля є приватним і не буде доступний широкому загалу.