На бізнес-форум у Мукачево приїхали більше 200 учасників з України та ЄС

Сьогодні в Мукачеві розпочав роботу бізнес-форум. Участь в заході беруть понад 200 учасників з України та країн ЄС. Форум триватиме три дні. Це насичена програма з презентацій та дискусій, а також візитів на експортоорієнтовані підприємства міста.

З вітальним словом до учасників бізнес-форуму звернувся міський голова Андрій Балога.  «Для нас бізнес-форум – це, перш за все, предметна розмова з потенційними інвесторами. Ми готові у будь який момент говорити з кожним інвестором на рівних, а також маємо чіткі пропозиції від міста.
Мова йде про спеціальні умови для крупних інвесторів.  Перше – це пільгові умови для оренди та придбання земельних ділянок. Ми вже виокремили 7 таких ділянок в межах міста з усіма необхідними комунікаціями. 

Друге – позбавлення крупних інвесторів пайової участі.  І третє – повна підтримка від міста у інфраструктурних питаннях.

Усі ці спеціальні умови діють не тільки для закордонних інвесторів, а й для українських. Будь який підприємець, який готовий створити в Мукачеві 500 і більше робочих місць, може розраховувати на ці спеціальні умови. Якщо навіть менше, ми також готові сприяти та допомагати.
Тому запрошую усіх інвестувати в Мукачево. Давайте разом перетворимо наше місто на потужний діловий центр Західної України та Європи», - зазначив Андрій Балога

З вітальним словом звернулися й офіційні міжнародні представники. Янка Буріанова, Генеральний консул Словацької Республіки в Ужгороді відзначила якісне наповнення форуму. «Велика позитивна оцінка цього заходу. Тут представлений й словацький бізнес, який теж зацікавлений в нових ринках інвестування. Мер прагне зробити місто промисловим центром. І це правильно, адже місто розвивається, тому Мукачево буде на теренах всього регіону потужним промисловим містом», - переконана генкосул.

Ласло Віда, заступник Генерального консула Угорщини в Ужгороді зауважив, що Угорщина дедалі більше інвестує в розвиток транскордонного співробітництва, а це позитивно проектується на розвитку краю. «Велика кількість на бізнес-форумі присутніх свідчить про те, що захід важливий і для інвесторів. Місто має великий потенціал розвитку. Мукачево виступає своєрідним двигуном євроінтеграційних процесів на Закарпатті. Це місто в центрі транспортних коридорів, і цим самим воно стає й центром бізнесу », - констатував Ласло Віда.
Валерія Фюелова, консул Генерального консульства Чеської Республіки у Львові зазначила, що Чехія значну увагу приділяє розвитку контактів між підприємцями наших країн, тому такий захід є дуже актуальним.

Серед учасників заходу– представники Польсько-Української господарчої палати, ЄБРР, ОБСЄ, Національного торгового дому в Угорщини, Словацької торгово-промислової палати, Пряшівського та Мукачівського університетів, керівники підприємств з іноземними інвестиціями, які працюють на Закарпатті і Мукачеві зокрема, представники іноземного бізнесу. Також представлені керівництво Мукачева, депутати обласної та міської ради, представництво міст-побратимів з Матесалки (Угорщина), Пелжгрімов (Чеська Республіка), експерти міжнародних проектів з країн ЄС.

Додати новий коментар

Вміст цього поля є приватним і не буде показаний.
CAPTCHA
Питання для відсіювання автоматичного коментування.
Введіть відповідь на питання