Мукачівщина отримає 15 млн грн на ремонт доріг від «дорожнього експерименту»

Верховна Рада України включила Закарпатську область до так званого «дорожнього експерименту», який передбачає виділення 50% коштів від перевиконання щомісячних планових надходжень митниці на ремонт доріг. За інформацією Закарпатської ОДА, за п’ять місяців поточного року область отримує понад 78 мільйонів гривень, з яких 32,8 мільйони – вже надійшли до обласної казни.


Для ремонту доріг у Мукачівському районі на 2017 рік передбачено 15 мільйонів гривень. За кошти «дорожнього експерименту» будуть відремонтовані три важливі логістичні напрямки:

Кольчино-Пузняківці – 9 мільйонів гривень, 16,3 кілометрів - протяжність ділянки, на якій виконають ремонт

Іванівці-Щасливе – 4 мільйона – 2 кілометри – суцільна заміна покриття

Горонда –Баркасово – 2 мільйони – 5.2 кілометри

«Стан доріг – одна з ключових проблем в районі, - коментує очільник Мукачівщини Сергій Гайдай, - ремонт автошляхів, який не здійснювався десятки років. – справа дорого вартісна, і нам не обійтися без державної підтримки, Урядових, обласних програм, у тому числі «дорожнього експерименту». 

Як підкреслює керівник району, задача на місцях – правильно визначити пріоритети, оперативно підготувати технічну документацію та проконтролювати виконання ремонтів автошляхів, які повинні здійснюватися в строки й відповідно до стандартів дорожньо-будівельних робіт, - повідомляє Мукачівська РДА 

Loading...

Додати новий коментар

Вміст цього поля є приватним і не буде показаний.
CAPTCHA
Питання для відсіювання автоматичного коментування.
Введіть відповідь на питання
Loading...