Москаль через суд хоче примусити ВР роглянути законопроект про колишні радвингоспи

Як повідомляє прес-служба ОДА, після призначення на посаду голови Закарпатської ОДА Геннадій Москаль ініціював внесення змін до Закону України «Про перелік об’єктів державної власності, що не підлягають приватизації» у частині колишніх радгоспів-винзаводів.


– Цей закон був прийнятий ще в 1999 році, і з тих пір радвингоспи, які неможливо приватизувати, по-перше, повністю занепадають, а, по-друге, розкрадаються через різноманітні шахрайські схеми, – заявляє Г.Москаль. – Проект Закону про внесення змін до Закону України «Про перелік об’єктів державної власності, що не підлягають приватизації», зареєстрований у Верховній Раді України ще в квітні 2016 року http://w1.c1.rada.gov.ua/pls/zweb2/webproc4_1?id=&pf3511=58896  І з тих пір не виноситься на розгляд через лобістів з АПК, для котрих легше потихеньку розікрасти майно, ніж продати його інвесторам. У випадку приватизації колишніх радвингоспів бюджет отримав би величезні гроші, а Закарпаття перетворилося б на виноробну столицю України.

Щоб не допустити остаточного розкрадання земель і майна колишніх радвингоспів, голова Закарпатської ОДА направив позов до Окружного адміністративного суду м.Києва з проханням визнати бездіяльність Верховної Ради України й примусити її розглянути законопроект про колишні радвингоспи, - повідомляє прес-служба Закарпатської ОДА.

Loading...

Додати новий коментар

Вміст цього поля є приватним і не буде показаний.
CAPTCHA
Питання для відсіювання автоматичного коментування.
Введіть відповідь на питання