Мистецтво квілінгу у листівках – медитація для краси і душевної легкості, - каже ужгородка Ірина Ключевська

Мистецтво квілінгу у листівках – медитація для краси і душевної легкості, - каже ужгородка Ірина Ключевська

Кілька годин часу, підручні матеріали та натхнення — такі три умови необхідні для створення унікальних листівок ужгородці Ірині Ключевській. З сайтом Zaholovok.com.ua майстриня поділилася кількома секретами своє творчості та наснаги.

«Ще в дитинстві мені подобалося вирізати та малювати листівки, щоправда тоді я не приділяла цьому заняттю якогось особливого значення. Мені просто подобалося дарувати на свята своїм рідним відкритки, зроблені власноруч, до того ж це- дуже хороший спосіб виявити свої почуття, - розповідає Ірина. - Колись вітальна листівка була справжнім витвором мистецтва, а не просто тиражованим зображенням, як зараз. Що тільки не використовували для її виготовлення: і пір’я, і засушені квіти, бісер, шовк та навіть волосся. Я теж часто використовую різні матеріали, щоправда до таких крайнощів, як волосся, не доходить. Найчастіше, в якості основи листівки та її оздоблення я використовую спеціальний папір, який замовляю в Києві, а дещо купую в наших крамницях».

Свої листівки Ірина виготовляє в різних техніках, та найбільше їй подобається квілінг. Два роки тому випадково натрапила на цю техніку в Інтернеті, і вирішила спробувати й собі зробити щось подібне. Перша робота вийшла трохи невдалою. Та наполегливість і сумління швидко принесли свої плоди: за деякий час Ірина настільки добре опанувала техніку квілінгу, що в неї листівки почали навіть замовляли знайомі на свята. З того часу майстриня зробила їх вже чимало, та жодна не є схожою на іншу.

Спочатку може здатися, що виготовити подібну листівку надто просто. Та це не зовсім так: для цього потрібні не лише ентузіазм та натхнення, а й неабияка витримка та бажання (випробувано на собі).

«Зараз, перед Старим Новим роком у мене замовлень значно побільшало, однак виготовлення листівок ніколи не були моїм способом заробітку. Це перш за все заняття для душі, яке окриляє на нові звершення та здобутки, як і зрештою все мистецтво. За вирізанням деталей для нової листівки я медитую, забуваю про все. Забувається втома, звідкись береться душевна легкість, в голову самі собою приходять образи нових робіт», — розповідає Ірина.

Оксана Нірода, спеціально для Zaholovok.com.ua

Читайте також:

"Подарунки до свят - made in Закарпаття".

"Made in Закарпаття" (частина ІІ).

"Новорічна іграшка у подарунок: зможе кожен".

Loading...
Зображення користувача Richi Rich.

Крутенько:0
У дівчини мабуть безмірне терпіння!
Остання-просто без коментарів))

Зображення користувача Iрина Ключевська.

Спасибо:)

Зображення користувача Знающий.

Афигеть!
Маладца девченка=)

Додати новий коментар

Вміст цього поля є приватним і не буде показаний.
CAPTCHA
Питання для відсіювання автоматичного коментування.
Введіть відповідь на питання