Новини

Мирослав Дочинець в Ужгороді представив читачам дві свої нові книги

Сьогодні, 3 грудня, у рамках традиційної передсвяткової  акції «Письменник за прилавком» в ужгородській книгарні «Кобзар» із читачами спілкувався Мирослав Дочинець. Письменник представив дві свої нові книги – «Діти папороті» та «Золотий час».


На запитання, яким для автора був «ізольований» 2020 рік та чи не засумував письменник за спілкуванням офлайн, Мирослав Дочинець відповідає: «Письменник – це людина, яка спілкується все життя онлайн. Навіть тоді, коли ще слова «онлайн» не було. Це є уява, це присутність де ти хочеш, коли ти хочеш, як ти хочеш. Це і є мистецтво. Це і є суть бути десь і мати, знати, чути, відчувати. Тому навпаки – був якийсь відпочинок від цього. Останні два роки були надзвичайно насичені. А тут такий спокій Бог подарував, прогалину. Просто більше часу подумати».

Мирослав Дочинець

 

Письменник презентував читачам нові книжки: «Такий більш спокійний ритм дав можливість видати дві книги в цьому році – «Діти папороті» і «Золотий час». Книги вийшли великими тиражами. І вже майже їх немає. «Діти папороті» дуже швидко розійшлася. Мабуть тому, що книга – багатовимірна, багатопланова. Тут є все. І наша війна, намагання її осмислити не прямолінійно, а більш широко – що це є , чому це є і наскільки це довго буде тривати», –  каже Мирослав Дочинець.

«Там і творчість, і Закарпаття, і природа, й історія, етнографія, і духовність, і кохання…  І про людей, які приходять до зрілості після житейських перипетій. Про лінію Вернадського, пов’язаність цього генія із Закарпаттям. Цю сторінку мало знають. І майже нікому не відомо, що наше Закарпаття певним чином вплинуло на його відкриття», – додає письменник.

Мирослав Дочинець

 

Нагадаємо, акція «Письменник за прилавком» триває до 18 грудня. Щодня (у будні) у  «Кобзарі» на читачів та відвідувачів чекатиме закарпатський письменник. У п’ятницю, 4 грудня, за прилавком магазину буде Банди Шолтес.

Мирослав Дочинець

 

Comments Коментувати
Вміст цього поля є приватним і не буде доступний широкому загалу.