Луценка не дивує будинок Ціцака площею 400 м.кв.

Луценка не дивує будинок Ціцака площею 400 м.кв.

Генеральний прокурор України Юрій Луценко вважає, що новопризначений головний військовий прокурор сил АТО Олег Ціцак буде ефективним на цій посаді. Так Генпрокурор прокоментував своє рішення на прес-конференції в Ужгороді, відповідаючи на запитання про низку компрометуючих фактів у біографії Ціцака.

«Я дивився матеріали, які вважаються компрометуючими. Особливо мене здивував наголос, що у нього (Ціцака) є будинок на 400 м.кв. Наскільки я знаю, то на Закарпатті це стандартний будинок. Я приймаю рішення про призначення за поданням військового прокурора, який вважає що Ціцак буде ефективним на цій посаді. Я пам’ятаю ряд справ, де він показав результативність з точки зору суспільного інтересу, довів ряд справ, у тому числі хабарництво на митниці. Для мене це запам’яталося».  Генпрокурор запевнив, якщо буде доведена причетність Олега Ціцака до скоєння злочинів, то він буде відповідати.

Результативність роботи новопризначеного військового прокурора Генпрокурор буде визначати за кількістю підозр усім керівникам ОДА, які «вкрали мільйони грошей на будівниці другої лінії оборони». «Я особисто відвідав одну з таки ліній, з гілляками у бліндажах, де розкрадені бетонні укріплення, бронедвері, броневікна. Зараз взяли це на баланс військові, значить і військові будуть відповідати», –додав Юрій Луценко.

Щодо закидів, що Олега Ціцака пов’язують з нардепом Віктором Балогою, Генпрокурор висловився так:  «Те, в кого він працював мені не подобається. Я не є людиною, яка згідна з політикою Балоги. Але кожен десь працював в різні часи».

 

 

 

Loading...
Зображення користувача ГістьФедя.

Це зроблено для того,щоб Ціцак в можливому майбутньому не здивувався маєткам сімейного підряду Луценків.

Додати новий коментар

Вміст цього поля є приватним і не буде показаний.
CAPTCHA
Питання для відсіювання автоматичного коментування.
Введіть відповідь на питання