Новини

Криптовалютний обмінник – надійний інструмент для інвестицій та оплат

Швидкий обмін цифрових активів на фіатні гроші, і навпаки, є можливістю без обмежень працювати з криптовалютою. Хтось хоче інвестувати, купивши кілька монет, а хтось навпаки продати, щоб у результаті заробити. У зв'язку з популяризацією криптовалюти обмінники як ніколи актуальні і один із них Changeit пропонує оптимальні умови з вигідними тарифами.

Оплата купівлі криптовалюти здійснюється за рахунок інших цифрових монет, за допомогою української гривні через банківські картки або за допомогою USDT. Використовуючи Обмінник Changeit потрібно лише вибрати напрямок, вказати обсяг обміну та чекати на отримання грошей на вказаний рахунок або гаманець. Гарантується високий рівень безпеки та захисту, а всі дані додатково шифруються.

Правила вибору обмінника

Не зайвим буде вивчити параметри вибору ідеального обміну криптовалютного, за допомогою якого можна за лічені хвилини здійснити обмін. При виборі значення мають такі параметри:

  1. Обмінний курс. Основна характеристика, адже від неї залежить прибуток клієнта. Найчастіше відхилення від біржового курсу становить 10%, але бувають послуги, де пропонується 5%;
  2. Валютні пари. Чим більше грошових одиниць для продажу та купівлі, тим більше варіантів для заробітку на різниці ціни. Обмінник Changeit підтримує роботу з усіма відомими криптовалютами;
  3. Ліміти сум. Важливо, щоб обмінний пункт дозволяв вкластися у потрібні ліміти, тому ідеальним варіантом буде, якщо ліміти максимальні або необмежені;
  4. Розмір комісій. Деякі послуги встановлюються комісію лише на рівні 10%, інші намагаються зменшити цей показник. У будь-якому випадку чим менше, тим краще.

Додатково оцінюються відгуки від покупців, рекомендації та враження про роботу сервісу. Важливо, щоб така інформація публікувалася на незалежних порталах. Зручність сайту, інтерфейсу та калькулятора для проведення обміну – завжди приємний плюс для користувачів.

Надійність та безпека Changeit

Досвід роботи з 2018 року багато про що говорить, адже за цей час було покращено алгоритми, а також з'явилися нові технічні рішення для проведення угод. У резерві є великі суми грошей, що виключає проблеми під час проведення платежів. Застосування з'єднання HTTPS забезпечує шифрування даних, що передаються.

На постійній основі працюють оператори, що цілодобово відповідають на запитання клієнтів. Впевнитись у надійності обмінника додатково можна за допомогою позитивних відгуків на незалежних порталах.

 

На правах реклами

Коментувати
Вміст цього поля є приватним і не буде доступний широкому загалу.