Новини

Координаторці Руху підтримки закарпатських військових оголосили підозру

Сьогодні опівдні Галині Ярцевій, координаторці Руху підтримки закарпатських військових вручили підозру. Про це Галина Ярцева повідомила у коментарі журналістам. Відбулося вручення біля Комінвестбанку, неподалік офісу Руху.

Як повідомили на офіційній сторінці Руху у ФБ, Галина з колегами саме виходила, щоб їхати в Іршаву на судове засідання із захисту арештованого майна організації. «Але  нас наздогнали і Галину Ярцеву оточили 10 працівників СБУ та поліції. Якщо коротко - вручили підозру. Звинувачення те, що і в протоколі обшуку -- продаж гуманітарної допомоги з метою збагачення. Перед тим такі саме маски-шоу були на квартирах волонтерів», - повідомляють у Русі.

Правоохоронці наразі не коментують події.

Як раніше повідомляв Zaholovok.com.ua про обшуки у волонтерському офісі Рух повідомив вечері у середу, 25 травня. Волонтери заявили, що наразі їх робота повністю заблокована та назвали обшуки незаконними. У поліції про обшуки в офісі у волонтерів поки нічого не повідомляють.

На пресконференції 28 травня ужгородські волонтери назвали обшуки, які відбулися в офісі Руху підтримки закарпатських військових 25-26 травня, політичним замовленням і тиском на всю волонтерську спільноту. Волонтери заявляють, що обшуки проводились без ордера, разом з тим з волонтерського складу вилучено все майно  на сотні тисяч гривень – медикаменти, військове спорядження, патріотичні футболки, продукти та одяг для поранених, інструменти та речі, які були готові до відправки на фронт. Крім того, з офісу вилучили всю оргтехніку, комп’ютери, мобільні телефони волонтерів, у квартирах кількох учасників Руху також провели обшуки.

Коментувати
Вміст цього поля є приватним і не буде доступний широкому загалу.