Конфлікт України і Росії – це криза в Європі, – Яценюк

Конфлікт України і Росії – це криза в Європі, – Яценюк

Прем'єр-міністр України Арсеній Яценюк наголошує, що Європа має спільними зусиллями знайти політичні шляхи для вирішення кризової ситуації у зв'язку з військовою агресією Росії проти України. Про це український прем'єр заявив після зустрічі з президентом Європарламенту Мартіном Шульцем у середу в Брюсселі, повідомляє власний кореспондент Укрінформу.

"Це не лише конфлікт між Україною і Росією. Це криза в Європі. І ми розуміємо, що це є нашою спільною відповідальністю. Багато варіантів розглядається у цьому питанні. Ми зосереджуємося на політичному шляху, що залежить від готовності Росії вирішити цей конфлікт та дійсно обговорити шляхи стабілізації ситуації", - сказав прем'єр-міністр України.

Він підкреслив, що Росія повинна негайно вивести свої військові підрозділи з території України відповідно до міжнародних угод.

Яценюк зазначив, що українська сторона готова до взаємодії у вирішенні конфлікту з провідними учасниками світових міжнародних процесів.

У свою чергу, Шульц висловив велике занепокоєння у зв'язку з провокаціями російських військових у Криму, що, як він наголосив, нині тривають.

Loading...

Додати новий коментар

Вміст цього поля є приватним і не буде показаний.
CAPTCHA
Питання для відсіювання автоматичного коментування.
Введіть відповідь на питання