Комісія перевірить свіжі ями на вулиці Собранецькій в Ужгороді. ФОТО

Комісія перевірить свіжі ями на вулиці Собранецькій в Ужгороді. ФОТО

Підготовлено наказ керівника департаменту міського господарства Ужгородської міської ради про проведення комісійного обстеження вулиць, зокрема Собранецької, Закарпатської, Перемоги та інших, де у 2016 році було зроблено капітальний ремонт.

До складу комісії залучать фахівців департаменту, відділу транспорту, державних закупівель і зв’язку, відділу технагляду і представників підрядної організації, яка проводила роботи. За угодами про виконання робіт підрядник несе гарантійні зобов’язання і недоліки повинен виправляти власним коштом.

Також готується розпорядження міського голови про створення комісії, яка, щойно дозволить погода, проведе комплексне обстеження загалом усіх вулиць Ужгорода.

Нагадаємо,  Товариство з обмеженою відповідальністю «СЕМ БІЛДІНГ» отримало на основі тендеру майже 4 мільйони гривень для ремонту вулиці Собранецької.  Роботи фірма доробляла у грудні в мороз, при температурі -4°. У результаті після морозів азом із льодом з дороги зійшов і асфальт. Як це виглядає, дивіться на фото. Ремонту, наголошуємо, всього півтора місяця.

Фото В.Глаголи

Loading...

Додати новий коментар

Вміст цього поля є приватним і не буде показаний.
CAPTCHA
Питання для відсіювання автоматичного коментування.
Введіть відповідь на питання