Комендант 4-го гуртожитку розповіла, як вгамовує закарпатських студентів

Комендант 4-го гуртожитку розповіла, як вгамовує закарпатських студентів

Коменданта гуртожитку №4 УжНУ – Галину Танцюру знають навіть за межами студмістечка.

Прийшовши сюди, в першу чергу, ви почуєте її, а не побачите.  Порушники знають своє місце, а у всіх інших вона користується великим авторитетом. Проте, мало хто з студентів знає Галину Григорівну по-справжньому.

Народилася у важкий час, тому дитинство мала не з легких. Приємним спогадом є проведені роки з рідною сестрою, любов якої зігріває серце і до сьогодні. Нині –  вона мама трьох дітей та бабуся.

Перед тим, як стати комендантом, працювала вчителем образотворчого мистецтва та креслення. До Ужгорода приїхала з чоловіком-військовослужбовцем. Квартири на той час не було, тому вони поселилися в побутову кімнату в гуртожитку, де й почалася діяльність Галини Григорівни як коменданта.

У листопаді буде 25 років, як вона працює в гуртожитку. Про свою роботу розповідає: «Сюрпризів було чимало. Перший рік на роботі запам`ятався тим, що мені насипали сіль у чайник. Був випадок, коли на Юріїв день, під час «поливанок» на мене вилили відро води. Найбільше здивування в мене викликав кіт, якого поставили в каструлю на газову плиту. Взагалі, від студентів можна очікувати будь-чого, але порушники завжди можуть виносити мусор з кухні».

Серед улюблених студентів у Галини Григорівни завжди дівчата. Вона впевнена, що абсолютного спокою в гуртожитку бути не може, проте лад навести можна, якщо підтримувати контакт із батьками.

Вона ніколи не думала над тим, щоб все полишити і просто піти, навіть коли відчувала тиск з боку керівництва через невиконану роботу. Це ще раз доводить, що Галина Танцюра – сильна духом жінка.

Каже, що працювати буде до тих пір, поки будуть сили. Після роботи мріє сидіти з майбутніми правнуками. Галина Григорівна має унікальну пам`ять – знає в обличчя 1250 мешканців студмістечка та навіть в якому блоці кожен з них живе.

Марія Туряниця, студентка відділення журналістики УжНУ, спеціально для Zaholovok.com.ua

Loading...
Зображення користувача Удут Віктор.

Та Галя тварина, заходить зранку в кімнату, оре та печку забирає, я сам так не ору даже коли в доту граю!!!!!!!!

Зображення користувача Евеліна.

Дуже позитивний текст)

Особливо - про сіль, воду і кота))

Додати новий коментар

Вміст цього поля є приватним і не буде показаний.
CAPTCHA
Питання для відсіювання автоматичного коментування.
Введіть відповідь на питання
Loading...