Новини

УжНУ підписав договір про співпрацю зі столичним вузом

Ректор Ужгородського національного університету, доктор технічних наук, професор Федір Ващук та ректор Київського університету права Національної академії наук України (КУП НАНУ) професор, Заслужений юрист України Юрій Бошицький підписали угоду про співпрацю між двома вишами.

З нагоди домовленості про співпрацю проф. Ю. Бошицький передав для наукової бібліотеки УжНУ повну бібліотечку видань Київського університету права за 2010-2013 рр. – юридичну літературу з різних галузей права. Це монографії, енциклопедії, наукові вісники та часопис столичного вишу – загалом понад 60 видань, - повідомляє офіційний сайт УжНУ

«Підписуючи сьогодні угоду, ми, перш за все, продовжуємо гарні традиції співпраці з ректором Ф едоромВащукомІз ЗакДУ ми працювали понад 10 років, організували чимало спільних наукових конференцій, наші викладачі проводили майстер-класи для закарпатських студентів. Разом ми започаткували цикл конференцій «Юридична освіта і наука» на базі Ужгородського Інституту КУП.  Ми сприяли захисту дисертацій випускниками ЗакДУ, а також співпраці із Союзом юристів України. Тому я сподіваюся, що така плідна співпраця відтепер триватиме і з УжНУ», –  сказав проф. Юрій Бошицький.

Щодо співпраці, йдеться насамперед про інтенсивну наукову діяльність, проведення наукових конференцій, зокрема, з конституційного права, питань інтелектуальної власності, екологічного права та інших галузей юриспруденції, котрі можуть бути цікаві студентам. Проводитимуться і різноманітні заходи наукового спрямування спільно із зарубіжними вузами, адже партнерами КУП ж 27 вишів Європи і світу. Передбачена і організація заходів молодіжного спрямування, відпочинок київських студентів на Закарпатті.

Професор, доктор технічних наук Федір Ващук зауважив: «Співпраця з Київським університетом права нараховує вже понад 10 років і за цей час проведено десятки спільних наукових та освітніх заходів. Ми є співорганізаторами щорічних науково-практичних конференцій з питань інтеграції у європейський освітній простір, біля сотні студентів КУП за цей час побували в Ужгороді і змогли взяти участь у наукових, освітніх та культурознавчих екскурсіях у нашому краї. Спільно з КУП видано вже 7 студентських наукових збірників. Вважаю, що така співпраця піде на користь майбутнім правникам і науковцям, які працюють  галузі правознавства».

Коментувати
Вміст цього поля є приватним і не буде доступний широкому загалу.