Хустські поліцейські провели школярам лекцію з протидії насильству

Хустські поліцейські провели школярам лекцію з протидії насильству

Правоохоронці розповіли учням хустської та боронявської шкіл, як захиститися від насильства та куди звертатися по допомогу.

В рамках щорічної Всеукраїнської акції «16 днів проти насильства», яка проходить з 25 листопада по 10 грудня, інспектори ювенальної превенції поліції Хуста провели пізнавальний факультатив з учнями двох шкіл.

Поліцейські відвідали Хустську ЗОШ № 1 та загальноосвітню школу, що у с. Бороняво. Мета зустрічі- посилення інформаційно-просвітницької роботи, яка направлена в першу чергу на збільшення знань у дітей про всі форми насильства. Поліцейські намагались донести до учнів розуміння того, що насильство є порушенням прав людини.

Правоохоронці розповіли присутнім, як попередити таке явище у сім’ї, обговорили питання соціального захисту та надання психологічної підтримки.

Не оминули тему булінгу, його основні прояви, форми, хто найчастіше стає жертвами таких дій та попередили учнів, до яких наслідків може привести замовчування дитиною факту вчинення відносно неї фізичного та морального насилля, та відповідальність за такі дії.

Наостанок юнаків та дівчат закликали не замовчувати про такі факти, а повідомляти про це у поліцію, вчителям або на Національну «гарячу лінію, повідомили у відділі комунікації поліції Закарпатської області

Нагадаємо, На Перечинщині діти пішли до поліції

Додати новий коментар

Вміст цього поля є приватним і не буде показаний.
CAPTCHA
Питання для відсіювання автоматичного коментування.
Введіть відповідь на питання