Хірург і письменник Йосиф Турак представив у "Кобзарі" свої книги

Хірург і письменник Йосиф Турак представив у "Кобзарі" свої книги

Сьогодні, 12 грудня, в Ужгороді, у книгарні «Кобзар», в рамках щорічної передсвяткової акції «Письменник за прилавком» із читачами і відвідувачами спілкувався відомий хірург і автор кількох книг Йосиф Турак.

Письменник представив основні свої праці, найголовніша з яких – «Документальна історія лікарні імені Андрія Новака в Ужгороді».

«Плануємо на 2019-20 роки видати другу частину книги. Будемо допрацьовувати матеріал. Багато роботи в архівах. Орієнтовно – весна 2020 року, через чотири роки після першої частини, вийде, сподіваємось і другий том. Обсяг буде не менший, матеріалу багато», – коментує автор.  

Щодо своєї книги «Деколищояк, або Мої трафунки», яка зовсім не схожа на інші, бо написана не по-науковому, а з гумором. Всі історії, що увійшли до книжки – із життя письменника. Йосиф Андрійович описав у книзі всі етапи свого професійного розвитку і зачепив всі цікаві ситуації, які з ним траплялися. Авторка ілюстрацій до книги – сестра письменника Ангеліна Турак.

Нагадаємо, акція «Письменник за прилавком» триватиме в Ужгороді до 18 грудня: щодня (крім вихідних)  з 14.00 до 15.00 у книгарні «Кобзар». Підсумком акції стане нагородження переможців конкурсу «Книга на Миколая». 

Додати новий коментар

Вміст цього поля є приватним і не буде показаний.
CAPTCHA
Питання для відсіювання автоматичного коментування.
Введіть відповідь на питання