Керівництво обіцяє покарати міліціонера-порушника

Днями в Інтернеті з′явилося відеоповідомлення про те, як службовий автомобіль міліції «Тойота Пріус» порушує на трасі Київ-Чоп Правила дорожнього руху.

Як повідомили в управлінні кадрового забезпечення УМВС області, особу порушника ПДР встановлено, його притягнуто до адмінвідповідальності.

З′ясувалося, що за кермом зображеного на відео службового автомобіля «ТойотаПріус», який належить ДАІ Іршавського району, перебував інспектор даного підрозділу у званні капітана міліції.

Міліціонера притягнуто до адмінвідповідальності. Зокрема, на нього складеноадмінпротокол за ст.122 ч.1 КУпАП (перевищення швидкості та порушення вимог дорожньої розмітки). За рішенням суду водій-міліціонер сплатить штраф у розмірі 255-340 гривень.

- Ми вдячні небайдужому громадянину, який належним чином відреагував на скоєне нашим працівником правопорушення. Запевняю, що за скоєння правопорушень ми не робимо поблажок жодному співробітнику, незалежно від посад і звань. Перед Законом рівні всі, - прокоментував начальник УМВС України в Закарпатській області полковник міліції Сергій Князєв.

 

Додати новий коментар

Вміст цього поля є приватним і не буде показаний.
CAPTCHA
Питання для відсіювання автоматичного коментування.
Введіть відповідь на питання