Кандидат у нардепи Горват натякнув на «домовленості» зі Світликом

Сьогодні, 10 жовтня, під час прес-конференції кандидат у народні депутати по виборчому округу №68 Роберт Горват зазначив, що ні в якому разі не зніматиметься з виборів. У розмові з журналістами він також сказав, що разом із ще одним демократичним кандидатом по цьому ж округу Юрієм Свтіликом збирається проаналізувати ретйтинги, а вже потім «домовлятися».

Відповідаючи на запитання журналістів, чи збирається Роберт Горват йти на дебати, організовані Юрієм Світликом та заплановані на неділю на площі Театральній, він сказав, що якщо треба – прийде і готовий до розмови з усіма кандидатами у нардепи. Однак, зазначив, що не бачить сенсу у дебатах з демократичними кандидатами: «Ми готові йти на дебати з буд- ким. Але не бачу користі якоїсь у суперечках з демократичними кандидатами. Якщо ми зі Світликом почубимося, Ковач тільки потре руки. Щоб просто не вийшло так, що ми почубимося, а інші на цьому собі тільки рейтинг підвищать. Я не буду займатися антиагітацією демократичних сил»,  –  сказав Роберт Горват.

Також він зазначив, що збирається разом із Юрієм Світликом аналізувати рейтинги і «потім буде домовлятися»: «Ми проаналізуємо свої рейтинги, аби знати ситуацію. І потім вже будемо зі Світликом домовлятися. Бо головне зараз для нас те, аби у Парламент не потрапили колишні регіонали», – сказав Р. Горват.

На запитання, чи не означають ці слова те, що хтось із кандидатів зійде з виборчої гонки (кілька хвилин перед цим Р. Горват зазначив, що однозначно з виборів свою кандидатуру знімати не буде. Його слова підтвердив Валерій Пацкан. – Авт.), доповідачі відповіли не зовсім ясно: «Ми кожні 10 днів аналізуємо рейтинги, аби знати ситуацію. Ніяких домовленостей нема. Ми за те, щоб не було розділеності між демократичним кандидатами. Тому  Блок Порошенка й пропонував усім йти разом, аби не розпорошувати сили. Головне, аби у Парламнет не потрапили регіонали  і їхі прибічники», – сказав Валерій Пацкан.

У коментарі Zaholovok.com.ua Юрій Світлик здивувався, чого саме він має зніматися з виборів та зазначив, що це має бути рішення не тільки якогось одного кандидата: «Не знімаю свою кандидатуру. Вважаю, що усі демократичні кандидати мають сісти за стіл переговорів, аби реально оцінити ситуацію», – сказав Світлик. «Я не бачу проблеми у тому, що є багато кандидатів по нашому округу. Має бути здорова конкуренція. Зараз є вибір. Якісь рішення про об’єднання сил можна приймати хіба у разі реальної і сильної загрози перемоги регіоналів», – додав він. 

Зображення користувача Гість.

Знаю Світлика ще з 2006 р. Тоді він, молодий представник від Свободи, будучи секретарем ТВК дуже гарно виступав проти несправедливості, яку чинив продажний пан Келемен (тодішній голова ТВК) і Ратушняк... Але після виборів гарно ліг під Келемена і Ратушняка, за якусь паршиву посаду в міській раді :(

Зображення користувача Горват чеше.

http://vybory.nadroti.net/parlament-2014/okrug-68/ - подивіться і ще:https://www.facebook.com/groups/348119228599690/?fref=ts (полистайте. там ще одна голосувалка), так що Робіко вже може зніматися. Там побачите на чию користь!

Зображення користувача Горват чеше.

Це ПОРОЖНЯК від Горвата-Пацкана.СВІТЛИК іде до кінця!

Зображення користувача Саша.

фігня, найшли про кого писати СВІТЛИК??? Хто він вопще такий??? які домовленості чого він досяг, покричав у рупор на мітингах кілька разів і уже КАНДИДАТ

Додати новий коментар

Вміст цього поля є приватним і не буде показаний.
CAPTCHA
Питання для відсіювання автоматичного коментування.
Введіть відповідь на питання