Із ріки Тиса взяли проби води на наявність забруднення

Спеціалісти лабораторій Державної екологічної інспекції у Закарпатській області та Затисянської інспекції із охорони навколишнього природного середовища та водного господарства (Угорщина) 24–25 квітня провели спільні відбори проб поверхневих вод у прикордонних створах контролю: р.Тиса – Вилок/ Тисабеч; р.Тиса – Чоп / Загонь.

Такі дії передбачені Угодою між Урядом Угорщини та Урядом України з питань водного господарства на прикордонних водах та згідно з Планом роботи українсько-угорської Робочої групи експертів із охорони якості води на період квітень 2012 р. – березень 2013 р. 

Згідно з “Порядком проведення на українсько-угорських прикордонних водах відборів проб, визначень, оцінки якості та заходи, що вживаються при надзвичайних забрудненнях” українські та угорські спеціалісти на базі лабораторії Затисянської інспекції з охорони навколишнього природного середовища та водного господарства провели аналіз відібраних проб води р.Тиса. Під час зустрічі сторони також узгодили методики виконання вимірювань вмісту розчинних та загальних металів у поверхневих водах, - повідомили в Міністерстві екології та природних ресурсів України.

Додати новий коментар

Вміст цього поля є приватним і не буде показаний.
CAPTCHA
Питання для відсіювання автоматичного коментування.
Введіть відповідь на питання