Інтернет для закарпатців

Інтернет для закарпатців

Днями у світі відзначили Міжнародний день Інтернету. Zaholovok.com.ua розпитав кількох відомих закарпатців про роль глобальної мережі у їхньому житті.

Петро Гойс, головний редактор газети «РІО»:

«Для мене інтернет дуже важливий. Сьогодні він існує не тільки для спілкування чи розваг, а особливо невід’ємний у бізнесі. Якщо б зараз хтось взяв і вимкнув мережу, то це була б велика біда, чималі втрати, просто збій усієї роботи. Інтернет використовується повсюдно і без нього вже нікуди».

 

Евеліна Сіра, викладач, психолог:

«Інтернет відіграє досить таки важливу роль. Від найелементарнішого – перечитування новин, бо телевізор фактично не дивлюся. Чим далі, тим більше речей він витісняє з мого життя. Єдине, що я бережу – це живе спілкування для друзів, сім’ї, намагаюсь не захоплюватися соціальними мережами. Плюс пошук інформації, постійно нон-стоп щось нове, починаючи від роботи і закінчуючи захопленнями, постійно щось підчитую, скачую і студентам показую фільми. Тобто реально багато інформації отримую саме з інтернету».

 

Андрій Любка, поет, перекладач, есеїст:

«Напевно, значення Інтернету для мене дуже важливе, бо ще до того як встати з ліжка я, як тільки прокидаюся, одразу вмикаю комп’ютер, і, лежачи у ліжку, перевіряю пошту,  Фейсбук і все інше. Я очікую від нього не лише нової інформації, але й чогось такого, що змінить весь мій день. Але найкраще, на мій погляд, те, що Інтернет зближує людей, він став чи не основною платформою для знайомств з дівчатами. І це прекрасно, за це можна його любити».

 

Оксана Капуненко, астролог:

«Інтернет у житті кожної людини, в якої є комп’ютер, відіграє важливу роль. Це взаємодія між людьми, які знаходяться далеко один від одного, обмін інформацією з різних питань. Тобто інтернет, на мою думку, відкриває широкі можливості для роботи та навчання».

 

Габрілелла Руденко, спеціально для Zaholovok.com.ua

 

Loading...

Додати новий коментар

Вміст цього поля є приватним і не буде показаний.
CAPTCHA
Питання для відсіювання автоматичного коментування.
Введіть відповідь на питання