Інформаційні технології суттєво вплинули на результат першого туру виборів, – політолог

Інформаційні технології суттєво вплинули на результат першого туру виборів, – політолог

Політолог, соціолог, викладач кафедри політології та державного управління УжНУ Маріанна Колодій у коментарі Ужгородському прес- клубу розповіла про фактори, які вплинули на результати голосування у першому турі виборів Президента України.

«Результат першого туру виборів свідчить про високий вплив інформаційних технологій. Можемо говорити про те, що інформація і її подача зараз має ключове значення, формує суспільну думку», – зазначає Маріанна Колодій.  

«Другий момент – фактор загального незадоволення українців. Будь чим:  «Все не так». Людей привчили, як показувати незадоволення, і не навчили, як радіти», – каже експертка.

«Тертій – низький рівень громадянської культури і освіти. Ми точно не знаємо, що таке держава, чи держава відрізняється від країни,  що таке три гілки влади... Зараз багато хто говорить про те, щоб починати якісь навчальні дисципліни, щоб українці все це навчилися розуміти. І сприймати глибше, а не поверхово. Певною мірою цей фактор є важливим, але він формується довго», – додає Маріанна Колодій.  

Додати новий коментар

Вміст цього поля є приватним і не буде показаний.
CAPTCHA
Питання для відсіювання автоматичного коментування.
Введіть відповідь на питання