Гірські рятувальники врятували життя травмованому чеському байкеру

Гірські рятувальники врятували життя травмованому чеському байкеру

Вчора, 7 липня, рятувальники Усть-Чорнянського гірського пошуково-рятувального відділення надавали допомогу 40-річному туристові з Праги (Чеська республіка). Іноземець травмувався, подорожуючи в горах на мотоциклі.

Як з’ясувалося, вісім чеських туристів-байкерів вирішили проїхатися гірським вершинам Карпат. Маршрут пролягав із села Колочава Міжгірського району до гори Гропа, що на Тячівщині. Рухаючись по гірському хребту Красна, один із туристів, через крутий спуск та велике каміння, не втримався на мотоциклі та впав. Внаслідок цього чоловік травмував собі ліву руку. Також був пошкоджений і транспортний засіб мотоцикліста. За таких прикрих обставин турист не міг далі продовжувати рух.

Повідомлення від його товаришів про невдалу подорож до Усть-Чорнянського гірського пошуково-рятувального відділення надійшло о 12:10. Не гаючи часу, для надання першої невідкладної долікарської допомоги та подальшого транспортування потерпілого до лікувального закладу, відправилися троє рятувальників на чолі з командиром Юрієм Костяком. Вже через кілька годин травмованого та його пошкоджений мотоцикл було доставлено до смт Усть-Чорна. 40-річного Яна оглянули спеціалісти місцевої дільничної лікарні. Травма виявилася незначною, тому, після надання допомоги, потерпілого було відпущено додому, - інформує У ДСНС України у Закарпатській області.

Зображення користувача ЕРЖА.

СамМірчик Щербей на плечах нюс сього байкера і врятовав його

Додати новий коментар

Вміст цього поля є приватним і не буде показаний.
CAPTCHA
Питання для відсіювання автоматичного коментування.
Введіть відповідь на питання